Користувачів: 0

Головна » 2017 » Червень » 5 » Спортивні досягнення наших учнів
06:11
Спортивні досягнення наших учнів

Учні Розвадівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів в складі збірної команди Миколаївського району переможці фінальних обласних змагань з футзалу "Даруймо, радість дітям!" (м. Миколаїв).

2. Учні Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в складі збірної команди Львівської області переможці зональних Всеукраїнських змагань з футзалу "Даруймо, радість дітям!" (м. Коломия, Івано-Франківська область).

3. Учні Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в складі збірної команди Миколаївського району зайняли ІІІ місце в обласних фінальних змаганнях з футзалу "Золотий колосок - 2005"  (м. Буськ, Львівська область).

4. Учні Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зайняли IV місце в змаганнях "Олімпійське лелеченя".

5. Учні Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в складі збірної команди Львівської області у фінальних Всеукраїнських змаганнях з футзалу "Даруймо, радість дітям!" в м. Переяслав - Хмельницький Київської області та на екскурсїї в м. Київ.

ФОТО (4)

6. Учні Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів чемпіони серед шкіл Львівської області в футбольних змаганнях "Шкіряний  м'яч" (серед учнів 2004 р.н.)

7. Завершилися Всеукраїнські зональні змагання з футболу "Шкіряний мяч-кубок Coca-cola", які проходили у м. Гусятин Тернопільської обл. Львівську обл. представляла Розвадівська ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер- вчитель фізичної культури Тарас Гичка). Результати змагань:
Тернопільська обл. - Львівська обл. 1:1
Львівська обл. - Закарпатська обл. 1:8
Тернопільська обл. - Закарпатська обл. 2:0
У конкурсі на точність найкращим був Василиши Владислав (5/5) Розвадівська ЗОШ. Учасники змагань отримали грамоти, вимпела, футболки та футбольні м'ячі.

Кращим гравцем визнано Синишина Святослава.

8.  Учні Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів чемпіони фінальних змагань з футболу "Золотий колосок" здобули право представляти Львівську область у фінальних обласних змаганнях в липні у м. Скадовськ.

9. Учні Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  у складі збірної Миколаївського району стали срібними призерами змагань з футзалу "Золотий колосок".